Каталітичне активоване вугілля Organic CTX-L1000

ГоловнаСорбція сірководнюАктивоване кокосове вугілля Organic CTX-L1000

Активоване кокосове вугілля з посиленими каталітичними властивостями Organic CTX-L1000 застосовується для зниження вмісту сірководню, видалення залишкового заліза, хлорамінів, хлора та хлорорганічних сполук з водопровідної або артезіанської води. В умовах достатньої кількості розчиненого кисню не менше 4 мг/л) активоване вугілля для видалення з води сірководню Organic CTX-L1000 значно посилює швидкість окислення сірководню та заліза. Окислені нерозчинні форми сірки та гідроксиду заліза створюють поверхневі комплекси, які накопичуються на поверхні гранул активованого кокосового вугілля та легко вимиваються в дренаж в режимі регенерації фільтра. Низькомолекулярні органічні сполуки, хлораміни, хлороформ, тригалометани, хлор та інші хлорорганічні з’єднання адсорбуються переважно в мікропорах кокосового активованого вугілля Organic CTX-L1000 за принципом молекулярної сорбції. Активоване вугілля з посиленими каталітичними властивостями Organic CTX-L1000 може використовуватись для фінішного глибокого очищення води від залишкових забруднень.

Каталітичне активоване вугілля Organic CTX-L1000

Для отримання найвищої ефективності процесу сорбції активоване вугілля повинно мати максимальну площу поверхні в мінімальному об’ємі речовини. Швидкість сорбції пропорційна площі поверхні сорбції. Каталітичне кокосове вугілля для видалення з води сірководню Organic CTX-L1000 має площу поверхні 1,06 кв. км в 1-му грамі вугілля.

Каталітичне високоактивне вугілля Упаковка Ціна, грн/$
Carbon Activated Organic CTX-L1000 (каталітичне вугілля) 25 кг 8125 325

Умови застосування каталітичного вугілля Organic CTX-L1000:

  • мінімальна глибина шару в фільтрі  — 800 мм;
  • мінімальний об’єм вільного простору в балоні фільтра не менше 50%;
  • мінімальний період контакту води  з каталітичним вугіллям – 3 хв;
  • для видалення заліза вміст кисню не менше 4 мг/л;
  • швидкість експлуатаційного потоку 5-15 м/г;
  • швидкість зворотної промивки – 30 м/г;
  • розширення шару – 30-40%.

Термін захисної дії каталітичного кокосового вугілля для видалення з води сірководню Organic CTX-L1000 залежить від множини формуючих факторів і складає в фільтрах з фізичною регенерацією вугілля 1,5 2 роки експлуатації. Здатність до сорбції поступово знижується через накопичення незворотної фізичної та хімічної сорбції речовин, які не можуть бути видалені або видаляються частково в стадії регенерації матеріалу протитоком води.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Івано-Франківськ та по всій Україні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Голосов:2, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...