Quantum DMI-65 – фільтрувальне середовище для видалення з води розчинених форм заліза, марганцю та сірководню.

Виробник — Quantum Filtration (Австралія).

Активується розчином гіпохлорита натрія. Підтримує каталітичну здатність окислювати розчинене залізо, марганець та сірководень тільки за умови пропорційного дозування гіпохлориту натрію. Має найвищу швидкість вилучення розчиненого заліза серед усіх сучасних материіалів, використовуваних у фільтрах для знезалізнення і деманганації води.

Фільтр, завантажений Quantum DMI-65 для видалення розчиненого заліза, потребує обовязкової попередньої стадії дозування  в воду гіпохлорита натрія (системи пропорційного або постійного дозування окисника).

Quantum DMI-65 – фільтрувальне середовище для видалення з води розчинених форм заліза, марганцю та сірководню

Ціна вказана станом на 01.10.16. Еквівалентна ціна упаковки Quantum DMI-65 — 143$.

Quantum DMI-65 – це відносно легкий, гранульований та пористий фільтрувальний матеріал з каталітичними властивостями, який застосовують в фільтрах для вилучення з води розчиненого заліза, марганця та сірководня. Quantum DMI-65 виступає каталізатором реакції окислення розчиненого двохвалентного заліза до трьохвалентної форми гідроокису заліза, фільтрує нерозчинні створені комплекси в шарі завантаження. Марганець та сірководень видаляються з води за таким же принципом, як і залізо. Затримані на поверхні гранул та осажені  в міжгранульному просторі нерозчинні комплекси легко вимиваються в дренаж в ході зворотної промивки.

Фільтрувальне завантаження Quantum DMI-65 активується в фільтрі замочуванням в водному розчині гіпохлорита натрія. Початкову активацію здійснюють в ході пуско-налаштувальних робіт з розрахунку 1 літра гіпохлорита натрія на 15 кг Quantum DMI-65 в фільтрі. Каталітична здатність  Quantum DMI-65 окислювати залізо, марганець та сірководень в процессі роботи підпримується та забезпечується тільки за умов пропорційного дозування гіпохлорита натрія в воду в стехіометричних концентраціях, але в будь-якому випадку не менше ніж 0,1-0,3 мг/л.

Quantum DMI-65 не потребує регенерації розчином перманганата калія. Quantum DMI-65 ефективно видаляє залізо, марганець та сірководень в діапазоні рН – 5,8 – 8,6. Quantum DMI-65 забезпечує найвищу лінійну швидкість фільтрації (до 29 м/г) серед усіх традиційних каталітичних фільтрувальних материіалів, доступних на ринку водопідготовки в Україні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Голосов:1, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...