Filter Ag – фільтрувальне середовище для видалення механічних домішок

Головна > Осадочна фільтрація > Фільтрувальний матеріал Filter Ag 

Filter Ag – фільтрувальний матеріал на основі кристалів безводного оксиду кремнія природного походження, призначений для видалення механічних забруднень та зниження мутності води.

Виробник – Сlack Corp (США).

Filter Ag використовують для завантаження фільтрувальних установок загально призначення з можливістю проведення періодичної регенерації протитоком води.  Filter Ag має найкраще співвідношення швидкості потоку і гідродинамічного пору порівняно з традиційними фільтрувальними матеріалами (наприклад, кварцевий пісок). Filter Ag – легке фільтрувальне середовище, яке потребує значно менших витрат води на промивку фільтра від накопичених механічних забруднень. Висока швидкість сервісного потока зменшує габарити, типорозмір устаткування та капіталовкладення в фільтрувальне обладнання. Висока емність відносно механічних забруднень дозволяє забезпечити більший час фільтрувального циклу, знизити експлуатаційні вирати на регенерацію та час сервісного простою. Порівняно з традиційнийми інертними завантаженнями (кварцевими пісками) застосування Filter Ag забезпечує в два рази більшу емність фільтра та в 1.6 вищу швидкість обробки води.

Filter Ag – фільтрувальне середовище для видалення механічних домішок

Рейтинг фільтрації – 20 — 40 мкм. Розмір гранул — 0,5-1,68 мм. Насипна вага – 0,39-0,35 кг/л.

Фільтрувальний багатоцільовий матеріал Упаковка Ціна упаковки, грн/$
Filter Ag  — безводний оксид кремнію 28,3 л 700 28

Умови використання:

  • висота шару – 600 — 900мм;
  • об’єм вільного простору в фільтрі не менше 50%;
  • лінійна швидкість фільтрації 12 м/г;
  • швидкість зворотнього потоку  — 20-24 м/г.

Filter-Ag є інертним фільтрувальним матеріалом і не призначений для видалення розчиненого та низькодисперсного колоїдного заліза. Незважаючи на це, використання Filter-Ag ефективне для механічного видалення із води окислених та укрупнених (після стадії флокуляції)  форм заліза. Типовими методами окислення води є хлорування, озонування, аерація.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Івано-Франківськ та по всій Україні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Голосов:1, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...