Organic Multisorb – сорбент для комплексного очищення артезіанської води

Головна > Комплексне очищення (5 в 1) > Сорбент Multisorb

Виробник фільтруючого матеріалу для комплексного знезалізнення води Organic Multisorb – Діфрано Юніон, Україна.

Застосування багатокомпонентного фільтруючого матеріалу для знезалізнення води Organic Multisorb дозволяє в одному фільтрі за одну стадію обробки вилучити з води велику кількість забруднюючих речовин. Фільтрувальні властивості сорбенту Multisorb забезпечують значну економію капіталовкладень в систему підготовки води порівняно з класичними багатостадійними методами очистки води від аналогічного комплексу забруднень. Сорбент Multisorb містить комплекс синтетичних сорбентів та іонообмінних матеріалів.

Сорбент Multisorb здійснює комплексне очищення артезіанської води від типових домішок:  знезалізнює  артезіанську воду (вміст заліза до 10 мг/л), вилучає надлишок марганцю (вміст марганцю до 3 мг/л,  пом’ягшує воду (вміст солей жорсткості до 15 мг-екв/л), вилучає органічні сполуки (окисніть води до 10 мг О2/л) та амонійний азот (вміст амонію до 2,5 мг/л), структурує воду та попереджує мікробіологічне забруднення компонентів матеріалу. Матеріал для знезалізнення води Multisorb після вичерпання робочої ємності повністю відновлює свої фільтрувальні властивості в процесі регенерації протитоком води та сольовим розчином. Кількість води на регенерацію матеріалу визначається з розрахунку 10 літрів води на 1 літр сорбенту. Кількість солі, яка витрачається на одну регенерацію встановлюється в інтервалі  від 100 до 150 гр на літр сорбенту.

фільтруючого матеріалу для знезалізнення води Organic Multisorb

Стандартна упаковка містить 12 або 25 літрів сорбенту Multisorb. Ціна фільтруючого матеріалу для знезалізнення води Multisorb вказана станом на 01.10.2016 года за упаковку об’ємом 25 літрів. Еквівалентна ціна – 290 $.

Рекомендовані умови застосування:

  • інтервал рН – 5-10;
  • оптимальна висота шару в фільтрі – 800мм;
  • мінімальний об’єм вільного простору в фільтрі – не менше 40%;
  • робоча обмінна емність — 0,7 г-екв/л;
  • лінійна швидкість обробки води –  до 25 м/ч;
  • лінійна швидкість зворотньої промивки – до 15 м/ч;

Рекомендовані об’єми завантаження у відподівдності до типорозміру корпуса фільтра:

Типорозмір корпуса, дюйм 10х54 12х52 13х54 14х65 16х65 21х62 24х72
Об’єм завантаження, л 37 50 62,5 75 100 200 250

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Івано-Франківськ та по всій Україні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Голосов:1, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...