Ультрафіолетові системи для стерилізаційної обробки води Green Way

Главная > UV-стерилизаторы

Виробник — Green Way (Канада).

Компактні стеририлізатори води Green Way продуктивністю обробки проточної води від 1 до 100 кубічних метрів води на годину. УФ-стерилізаційні лампи Green Way встановлюють в трубопровід послідовно після стадій знезалізнення та помягшення води. Стерилізатори Green Way містять корпус з нержавіючої сталі, кварцевий рукав, блок живлення і опромінювач, який генерує постійну довжину хвилі ультрафіолетового опромінення – 254 нм.  В складі УФ-лампи Green Way таймер напрацювання ресурсу опромінювача та звуковий сигналізатор який вказує про необхідність заміни опромінювача та неполадки в роботі системи опромінення.

Ультрафіолетові системи для стерилізаційної обробки води Green Way

Загальні особливості застосування систем ультрафіолетової обробки води Green Way.

Типорозмір Характеристика Ціна, $ Ціна, грн
GAUV-6S Продуктивність 1,68 м3/ч , вбудований таймер, зовнішній блок живлення. 310 7750
GAUV-12H Продуктивність 2,94 м3/ч , вбудований таймер, зовнішній блок живлення. 447 11175
GAUV-10S Продуктивність 3,48 м3/ч , вбудований таймер, зовнішній блок живлення. 520 13000
GAUV-20H Продуктивність 5,4 м3/ч , вбудований таймер, зовнішній блок живлення. 940 23500
GAUV32H Продуктивність 8,82 м3/ч , вбудований таймер, зовнішній блок живлення. 1240 31000
  1. Потужність УФ-лампи Green Way впливає на інтенсивність ультрафіолетового випромінювання. З часом інтенсивність опромінення знижується – опромінювач замінюють. Враховуючи певні складнощі пуску ваккумного випромінювача і необхідність стабільного барьеру для вірусів і бактерій лампи використовують в режимі постійного опромінення без врахування наявності або відсутності руху води.  Ресурс опромінювача УФ-лампи Green Way до заміни –10 тис. годин.
  2. Ультрафіолетове опромінення з довжиною хвилі 254 нм здатне знищити будь-які віруси та бактерії в воді, але високий солевімст і зважені механічні частки екранують та знижуюють проникаючу здатність ультрафіолету і дозу опромінення, отриману мікроорганізмами. В загальному випадку продуктивність УФ лампи розрахована на мінімально потрібний контакт бактерій  з ультрафіолетом і достатня для забезпечення знищення всіх мікроорганізмів в воді. Каламутністьь води не повинна перевищувати -10 мг/л. Вміст заліза в оброблюваній воді не повинен перевищувати 0,3 мг/л.
  3. Жорстка вода поступово вкриває кварцову трубку відкладеннями карбонату кальцію, які частково блокують і екранують ультрафіолетові промені.  Експлуатація УФ — лампи Green Way в воді з підвищеною жорсткістю потребує регулярного очищення поверхні кварцового рукава. Для очищення використовують водний розчин лимонної кислоти.